Дитячі товари оптом

Анна Леонідівна
(067)624-55-01
Доставка по Україні 2 рази на тиждень - БЕЗКОШТОВНО
Мінімальна сума замовлення 1000грн.

Про нас

Ми раді Вас вітати на сайті компанії ІГРАШКА-СЕРВІС, яка реалізує іграшки, дитячий одяг і взуття оптом в Україні і здійснює доставку для роздрібних покупців. Всі представлене в каталозі - є в наявності!

Всім підприємцям, які займаються бізнесом, пов'язаним з продажем іграшок, компанія пропонує дитячі іграшки оптом від провідних вітчизняних, європейських і світових виробників. З усіма виробниками ми працюємо безпосередньо, без посередників, що дозволяє гарантувати високу якість товару і низькі ціни.

Для тих, хто купує іграшки та дитячий одяг оптом, пропонуються різні варіанти придбання товару. Можна, звичайно, традиційно знайти підходящий магазин іграшок або склад і відправитися туди за покупкою. Але все ж, одним з найбільш комфортних є купівля іграшок через Глобальну мережу Internet. Цей варіант хороший тим, що можна вибрати необхідний товар і зробити замовлення, не відходячи від власного комп'ютера. Плюс - доставка іграшок по Україні здійснюється безкоштовно в Ваш магазин 2 рази на тиждень!

У нашому каталозі представлені: м'які іграшки, а також анімовані й озвучені іграшки, конструктори, машинки, зброя, ляльки, радіокеровані, повчальні, інтерактивні іграшки, а також перші іграшки для самих маленьких.

Вже кілька років наша компанія займає одне з провідних місць на ринку торгівлі дитячими іграшками оптом.

У списку своїх пріоритетів компанія ІГРАШКА-СЕРВІС на перше місце ставить високу якість і безпеку продукції, що поставляється покупцям і клієнтам. Іграшки оптом - не тільки прибутковий бізнес, але й відповідальна місія, покликана приносити радість і гармонію у світ дитинства. Незважаючи на те, що наша компанія є постачальником іграшок оптом для бізнесменів і підприємців, кінцевим споживачем все одно залишається дитина. Ми завжди готові розділити відповідальність за комфорт і безпеку малюків з їх батьками.

Наш склад іграшок пропонує широкий асортимент іграшок, які очікують своєї черги потрапити в руки своїх маленьких майбутніх власників. Для наших покупців ми пропонуємо не тільки дитячі іграшки оптом, але й розвиваючі настільні ігри, дитячі сувеніри.
ІГРАШКА-СЕРВІС реалізує іграшки забезпечені повним пакетом документів, які є гарантом якості і підтверджують відповідність продукції світовим, європейським і вітчизняним стандартам.

Всі дитячі іграшки забезпечені описами або інструкціями не тільки на мові країни-виробника, а й російською мовою.

Наша компанія готова співпрацювати зі шкільними, дошкільними, лікувальними закладами, охочими зробити замовлення на якісні іграшки оптом. У нашому асортименті - найрізноманітніші іграшки на будь-який вік і смак, починаючи від м'ячів і невеликих наборів, закінчуючи габаритними речами, такими як дитячі гойдалки.

З весни 2002 року наша компанія здійснює безкоштовну доставку іграшок оптом (у всі міста і села України) на суму від 1000 грн.


Забули пароль?
Замовлення

Добавте товар